Produkty Raex

O stali Raex®

Duża dostępność

Blachy i taśmy Raex® są łatwo dostępne w globalnej sieci dystrybucyjnej Raex®, co umożliwia szybką i wydajną produkcję bez konieczności powiększania własnych stanów magazynowych. W przypadku gatunków Raex® o indywidualnych własnościach, czasy realizacji w hucie są krótkie, a niezawodna dostawa pozwala łatwo planować zapasy i ich uzupełnienie.

Kompletna oferta produktów

Dostępny w przedziale grubości 2-80 mm i twardości 300-500 HBW, Raex® odpowiada na każdą potrzebę w zakresie odporności na ścieranie. Możesz polegać na stali Raex®, która pomaga wydłużać okres użytkowania produktów, zwiększać ładowność, optymalizować produkcję i oszczędzać koszty. Z kolei blachy Raex® z linii taśm, wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii i procesów produkcji z hartowaniem bezpośrednim, oferują więcej możliwości projektowych.

Jakość i wydajność, na których możesz polegać

Efektywniejsza produkcja zaczyna się od niezawodnych własności materiału. Raex® produkowany jest ze starannie wybranych surowców w ściśle kontrolowanym i zintegrowanym procesie hutniczym. Efektem jest niezawodna jakość i twardość, podatność na gięcie, jakość powierzchni i płaskość, skutkujące wysoką wydajnością we wszystkich typowych zastosowaniach związanych ze ścieraniem.